Укр.
Гербів на 06.02.2023 - 5175
Правила
ПОШУК "ОПЕРАЦІЯ-ТОВАР"

Операц_я

Товар
ПОШУК ЗА КЛЮЧОВИМ СЛОВОМ

РЕДАКТОР ОГОЛОШЕНЬ

Номер учасника

Пароль


Google
Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Правила користування дошкою оголошень

ЯК ЗНАЙТИ ПОТРІБНИЙ ТОВАР

  Якщо Ви бажаєте придбати (обміняти, купити) геральдичний товар - виберіть відповідні категорії у лівому верхньому меню (ПОШУК ОПЕРАЦІЯ-ТОВАР) - або ж всі категорії. В правому вікні Ви зможете побачити відповідні групи товарів.
  В другому меню (ПОШУК ЗА КЛЮЧОВИМ СЛОВОМ) Ви можете набрати ключове слово, за яким буде здійснений пошук в базі наявних товарів.
  УВАГА! Потрібно використовувати лише одне слово на українській, англійській чи російській мовах. Майте на увазі - ключові слова бажано заводити послідовно на будь-якій з цих мов, оскільки пошук залежить від того, якими мовами заведена інформація. Тому перевіряйте всі три варіанти.
  Якщо Ви бажаєте отримувати новини дошки оголошень сайту "Українська геральдика" - підпишіться на новини, просто ввівши свій E-mail у верхнє поле таблиці "Розсилка новин" і натиснувши кнопку "Підписатися". Відписатися можна, ввівши той же E-mail у нижнє поле таблиці і натиснувши "Відписатися".
  УВАГА! Підписка на основні новини сайту (про нові герби і прапори) і на новини дошки оголошень - різні. Якщо Ви хочете отримувати обидві категорії новин - Ви маєте зареєструватися в обидвох підписках.

ЯК РОЗМІСТИТИ СВІЙ ТОВАР

  Дошка оголошень сайту "Українська геральдика" - безкоштовна (принаймні, на даний момент і для тих, хто починає наповнення бази даних).
  Для того, щоб стати учасником, потрібно заповнити анкету учасника дошки оголошень, заповнивши її поля. Майте на увазі: Ваші E-mail і телефон публікуються у відкритому доступі. Якщо Ви не бажаєте, щоб Ваш телефон знаходився у відкритому доступі, ставте в цьому полі знак "-". Наявність E-mail обов'язкова. Якщо Ви хочете отримувати новини - поставте позначку в квадратику поля "Підписатися на новини".
  УВАГА! Якщо Ви вже підписалися в таблиці "Розсилка новин дошки оголошень", заповнення поля "Підписка" в таблиці "Анкета учасника дошки оголошень" не потрібне.
  Після перевірки оголошення адміністратором Вам буде надісланий індивідуальний шестизначний номер і підтвердження паролю. Користуючись ними, Ви зможете через меню "РЕДАКТОР ОГОЛОШЕНЬ" розмістити інформацію про свій товар.
  Робиться це наступним чином:
  В лівому меню в "РЕДАКТОРІ ОГОЛОШЕНЬ" введіть свій номер і пароль, натисніть кнопку "Підтвердити". Ви отримаєте доступ до меню правої частини, в якому зможете працювати з власними даними.
  Для того, щоб додати оголошення, вам необхідно:
  В пункті "Додати оголошення" вибрати:
  - операцію (куплю-продам тощо),
  - товар (календарі-значки тощо),
  Якщо в цих розділах немає потрібного Вам поля - зверніться до адміністратора. Коли це дійсно необхідно - поле буде добавлене.
  - термін (в місяцях), на який буде виставлений Ваш товар
  УВАГА! Після закінчення вказаного Вами терміну товар буде автоматично переміщений в архів. Він буде відсутній в системі "ПОШУК ОПЕРАЦІЯ-ТОВАР", але буде доступний в системі "ПОШУК ЗА КЛЮЧОВИМ СЛОВОМ". Якщо Вам необхідно продовжити термін - Ви зможете зробити це після закінчення терміну в меню "Редагувати оголошення".
  - Ціну (в доларах США). Цей пункт є обов'язковим лише при операції "Продам".
  - Опис український і англійський. В цих полях Ви маєте якомога стисліше описати товар, з найбільш інформативними ключовими словами. Наприклад, якщо мова йде про календар - вказати рік, назву міста, герб якого зображений на календарі тощо. Уникайте загальних висловів, що не несуть жодної інформації. Заповнення обидвох полів обов'язкове. Перевага при пошукові віддається українському варіанту - проте якщо Ви не володієте українською мовою, допустиме заповнення цього поля російською. Англійське поле має містити хоча б одне-два ключових слова про інформацію, яку Ви розміщуєте.
  - Шлях до файлу з фото *.jpg. Якщо Ви маєте відскановане зображення товару у форматі *.jpg (не більше 200кБ.) - вкажіть шлях до файлу на Вашому локальному диску чи дискеті.
  Після заповнення всіх полів натисніть кнопку "Підтвердити". Якщо Ви не вказували шлях до фото малюнку - Вам буде висвічене повідомлення "Поле "Шлях до фото виробу" не було заповнене, в силу чого фотографiя виробу вiдсутня. Виріб успішно доданий. Для продовження роботи натиснiть сюди". Це означає, що інформація записана. Натисніть слово "сюди" і продовжуйте роботу.
  У разі, коли Ви надіслали фото, Ви побачите повідомлення: "На сервер вiдiслано фото: (зображення фото). Виріб успішно доданий. Для продовження роботи натиснiть сюди."
  Натисніть "сюди" і продовжуйте роботу.
  В пункті "Редагувати оголошення" Ви маєте доступ до всіх розміщених Вами оголошень. Ви можете змінити всі дані про товар. Якщо Ви хочете продовжити термін знаходження товару на дошці оголошень - виберіть потрібну кількість місяців у віконці "Продовжити на". Після цього натисніть кнопку "Підтвердити". В такому випадку Ви отримаєте повідомлення: "Поле "Шлях до фото виробу" не було заповнене, в силу чого фотографiя виробу не мінялась. Дані успішно відредаговані. Для продовження роботи натиснiть сюди."
  Якщо Ви хочете додати фото (чи замінити вже існуюче) - вкажіть шлях до нього і натисніть кнопку "Підтвердити". В такому разі Ви отримаєте повідомлення: "На сервер вiдiслано фото. Дані успішно відредаговані. Для продовження роботи натиснiть сюди."
  Якщо Ви хочете зняти товар - помітьте позначку у полі "Зняти" і натисніть кнопку "Підтвердити". Ви отримаєте повторний запит: "Оголошення буде зняте з бази даних: ви впевнені? - так/НІ". Якщо Ви впевнені, що оголошення не потрібне - натисніть "так".
  В пункті меню "Редагування даних анкети" Ви можете виправити чи змінити дані про себе. Після цього потрібно натиснути кнопку "Підтвердити".
  В пункті меню "Отримати вашу статистику" Ви отримуєте на свій E-mail повну звітність про всі Ваші оголошення. Рекомендується перед редагуванням оголошень виконати цей пункт - Ви зможете роздрукувати свою статистику і перевірити її, після чого підключитись до Інтернету і виправивши лише потрібні оголошення.

УВАГА!

  До сервісу пред'являються достатньо серйозні вимоги. Прохання не розміщувати оголошення, що не відносяться до геральдики. У разі порушення цього правила дописувач буде відключений від дошки оголошень без попередження.Розсилка новин

Якщо Ви бажаєте отримувати новини дошки оголошень "Українська геральдика" -
внесіть свій E-mail у ВЕРХНЄ поле і натисніть кнопку "Підписатися"

Для отримувачів новин:
Якщо Ви більше не бажаєте отримувати новини
дошки оголошень сайту "Українська геральдика" -
внесіть свій E-mail у НИЖНЄ поле і натисніть кнопку "Відписатися"

Анкета учасника дошки оголошень
 Ім`я, прізвище
 Адреса
 Місто
 Країна
 Телефон з кодом
 E-mail
 Підписатися на новини
 Пароль
 Підтверження паролю
Авторський колектив | Література | Статистика | Гостьова книга | Нашi друзi | Плагіатори | Вiйськовi емблеми | Геральдичнi лiнки | Негеральдичнi лiнки | Нас вiтають | | Іноземна геральдка
Матерiали сайту не можуть бути використанi частково чи повнiстю без письмової згоди ЗАТ "Мiкросистема".
Data of a site cannot be used entirely or partially without the written agreement of Joint-Stock Company " Microsystem ".
Материалы сайта не могут быть использованы целиком или частично без письменного соглашения ЗАО "Микросистема". © Microsystem