Укр.
Гербів на 23.09.2023 - 5209
НАВІГАЦІЯ
Список для: Українська Геральдика
Гостьова книга
Всі герби за алфавітом

ПОШУК
Для пошуку потрібно використовувати
не більше одного слова
або його частини.
НАЙБІЛЬШ ВІДВІДУВАНІ РЕСУРСИ:

Сучасний герб (97257) 
(Державні символи України)
Прапор (71752) 
(Державні символи України)
Штандарт Президента (70124) 
(Державні символи України)
Сучасний герб (55870) 
(КАЛЬНИК)
Сучасний герб (53351) 
(ШАБЕЛЬНЯ)


Google
Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Залиште запис в гостьовiй книзi!
Write to our guestbook, please

Оставьте запись в книге

Василь, 30-Jan-2014
Дуже цікавий ресурс!

Юрій Бровченко, Мала Виска, 04-May-2013
Вітаю, шановні автори сайту. Випадково натрапив на ваш сайт. Цікавлюся геральдикою. Заглянув і на геральдику мого рідного міста. Не зрозуміло, хто визначав автора прапора, адже автором і художником сучасного герба і прапора м.Мала Виска є Бровченко Ю.П., тобто ваш покірний слуга. Прізвище Авдєєв мені не знайоме, і не зрозуміло, ким він визначений як автор прапору, адже конкурс 2000 року в Маловисківській міській раді визначив переможця. Опис герба та прапора теж не зовсім точний. Бажаю Вам успіхів та більш прискіпливіше відноситись до матеріалів, які друкуєте на сайті.

Александр, 26-May-2012
Скажите, как можно использовать вашу геральдику на своём сайте? С указанием ссылки, заплатить какие-то деньги или ещё как? Я просто не думаю, что вы всё нарисовали чтобы любоваться на это в одиночестве до конца жизни. На википедии есть гербы, это ваши? Их можно юзать оттуда (там они под публичной лицензией)?
Валер, 26-May-2012
Спорный вопрос - касательно публичной лицензии. Как правило, сначала кто-то благополучно тянет на свой сайт (даже с тем же именем файла), потом оно оказывается на вики в свободном доступе и без ссылки. Смысл сайта, конечно, не в любовании своими векторами :) - а в их продаже и постоянном обновлении страницы для поиска заказчиков. Что-то вроде рекламной площадки и портфолио. Так что если со ссылкой - то gif-ы берите и пользуйтесь, касательно векторов (если таковые нужны) вопрос решается отдельно :) А что у Вас за сайт?

Валерій, Київ, 20-Apr-2012
Добрий день. Шукаю векторний герб с. Підгайчики Коломийського району. Підкажіть, будь ласка, де можна його знайти.

Віктор, Чернівці, 28-Oct-2011
Доброго дня, шановна адміністраціє сайту! Випадково натрапив на Ваш сайт, шукаючи фірму, яка змогла би виготовити красиву подарункову копію герба с.Струсів Теребовлянського району Тернопільської області, і тут виявилась прикра помилка. Герб періоду Речі Посполитої с.Струсів "Korczak" зображений тільки частково і неточно. Я не звинувачую авторів О.Клименко і Б.Хаварівського за такі неточності, просто у них не було хоча б одної копії оригіналу герба "Korczak" miasta Strusowa, а шукати у польських архівах було дуже затратно. Ви можете запитати - чому не було? Та все дуже просто. Струсівський (церковні і міський) архіви до до приходу Радянської влади бли надійно заховані. Так що потім ані німецька адміністрація, а згодом знову радянська, архів не знайшли. І тільки в середині 70-х років діти випадково знайшли схованку. Але, на превеликий жаль, дорослі не надали цьому значення, і майже весь архів тупо пішов на макулатуру (колись в школах збір макулатури і металолому були обов’язкові). З цієї "макулатури" діти зривали красиві марки мит, сургучні печатки і тому подібне. Але тепер це все не має значення. І з великою повагою до Вашого сайту, якщо Ви бажаєте, можу надати кольорову копію архівного оригіналу герба "Korczak" miasta Strusowa в подарунок. З повагою, Віктор.
Якщо Вас зацікавить - дайте електронну адресу куди вислати.

Авторський колектив | Література | Статистика | Гостьова книга | Нашi друзi | Плагіатори | Вiйськовi емблеми | Геральдичнi лiнки | Негеральдичнi лiнки | Нас вiтають | | Іноземна геральдка
Матерiали сайту не можуть бути використанi частково чи повнiстю без письмової згоди ЗАТ "Мiкросистема".
Data of a site cannot be used entirely or partially without the written agreement of Joint-Stock Company " Microsystem ".
Материалы сайта не могут быть использованы целиком или частично без письменного соглашения ЗАО "Микросистема". © Microsystem