Укр.
Гербів на 30.07.2021 - 4982
НАВІГАЦІЯ
Список для: Українська Геральдика
Гостьова книга
Всі герби за алфавітом

ПОШУК
Для пошуку потрібно використовувати
не більше одного слова
або його частини.
НАЙБІЛЬШ ВІДВІДУВАНІ РЕСУРСИ:

Сучасний герб (90620) 
(Державні символи України)
Прапор (66935) 
(Державні символи України)
Штандарт Президента (61813) 
(Державні символи України)
Сучасний герб (50771) 
(КАЛЬНИК)
Сучасний герб (48464) 
(ШАБЕЛЬНЯ)


Warning: array_key_exists() expects parameter 2 to be array, boolean given in /home/geraldik/public_html/se/sl.php(3) : eval()'d code on line 525

Google
Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Залиште запис в гостьовiй книзi!
Write to our guestbook, please

Оставьте запись в книге

Василь, 30-Jan-2014
Дуже цікавий ресурс!

Юрій Бровченко, Мала Виска, 04-May-2013
Вітаю, шановні автори сайту. Випадково натрапив на ваш сайт. Цікавлюся геральдикою. Заглянув і на геральдику мого рідного міста. Не зрозуміло, хто визначав автора прапора, адже автором і художником сучасного герба і прапора м.Мала Виска є Бровченко Ю.П., тобто ваш покірний слуга. Прізвище Авдєєв мені не знайоме, і не зрозуміло, ким він визначений як автор прапору, адже конкурс 2000 року в Маловисківській міській раді визначив переможця. Опис герба та прапора теж не зовсім точний. Бажаю Вам успіхів та більш прискіпливіше відноситись до матеріалів, які друкуєте на сайті.

Александр, 26-May-2012
Скажите, как можно использовать вашу геральдику на своём сайте? С указанием ссылки, заплатить какие-то деньги или ещё как? Я просто не думаю, что вы всё нарисовали чтобы любоваться на это в одиночестве до конца жизни. На википедии есть гербы, это ваши? Их можно юзать оттуда (там они под публичной лицензией)?
Валер, 26-May-2012
Спорный вопрос - касательно публичной лицензии. Как правило, сначала кто-то благополучно тянет на свой сайт (даже с тем же именем файла), потом оно оказывается на вики в свободном доступе и без ссылки. Смысл сайта, конечно, не в любовании своими векторами :) - а в их продаже и постоянном обновлении страницы для поиска заказчиков. Что-то вроде рекламной площадки и портфолио. Так что если со ссылкой - то gif-ы берите и пользуйтесь, касательно векторов (если таковые нужны) вопрос решается отдельно :) А что у Вас за сайт?

Валерій, Київ, 20-Apr-2012
Добрий день. Шукаю векторний герб с. Підгайчики Коломийського району. Підкажіть, будь ласка, де можна його знайти.

Віктор, Чернівці, 28-Oct-2011
Доброго дня, шановна адміністраціє сайту! Випадково натрапив на Ваш сайт, шукаючи фірму, яка змогла би виготовити красиву подарункову копію герба с.Струсів Теребовлянського району Тернопільської області, і тут виявилась прикра помилка. Герб періоду Речі Посполитої с.Струсів "Korczak" зображений тільки частково і неточно. Я не звинувачую авторів О.Клименко і Б.Хаварівського за такі неточності, просто у них не було хоча б одної копії оригіналу герба "Korczak" miasta Strusowa, а шукати у польських архівах було дуже затратно. Ви можете запитати - чому не було? Та все дуже просто. Струсівський (церковні і міський) архіви до до приходу Радянської влади бли надійно заховані. Так що потім ані німецька адміністрація, а згодом знову радянська, архів не знайшли. І тільки в середині 70-х років діти випадково знайшли схованку. Але, на превеликий жаль, дорослі не надали цьому значення, і майже весь архів тупо пішов на макулатуру (колись в школах збір макулатури і металолому були обов’язкові). З цієї "макулатури" діти зривали красиві марки мит, сургучні печатки і тому подібне. Але тепер це все не має значення. І з великою повагою до Вашого сайту, якщо Ви бажаєте, можу надати кольорову копію архівного оригіналу герба "Korczak" miasta Strusowa в подарунок. З повагою, Віктор.
Якщо Вас зацікавить - дайте електронну адресу куди вислати.

Авторський колектив | Література | Статистика | Гостьова книга | Нашi друзi | Плагіатори | Вiйськовi емблеми | Геральдичнi лiнки | Негеральдичнi лiнки | Нас вiтають | | Іноземна геральдка
Матерiали сайту не можуть бути використанi частково чи повнiстю без письмової згоди ЗАТ "Мiкросистема".
Data of a site cannot be used entirely or partially without the written agreement of Joint-Stock Company " Microsystem ".
Материалы сайта не могут быть использованы целиком или частично без письменного соглашения ЗАО "Микросистема". © Microsystem